Lekarze Psychiatra

lekarz Anna Sapała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Batorego" w Nowym Sączu
ulica Batorego 77
33-300 Nowy Sącz

Zdecydowanie polecam! Pani doktor poświęca czas i słucha pacjeta. Jest konkretna i ma świetne podejście. Jest wyrozumiała. Totalne przeciwieństwo do Pani Dr J. Piaseckiej- trzymajcie sie z dala od Piaseckiej jeśli chcecie sie wyleczyć z depresji!
Opinia dodana przez: Anonim żeński
Lekarz z powołania! Z 5-ciu gwiazdek... daję 10! Mam pełne zaufanie do doktora Barczykowskiego i choćbym na koniec Polski miała za nim pojechać, to to zrobię!

lekarz Grzegorz Mazurkiewicz

Pilata 9a
51-605 Wrocław

Zgadzam się z opinią powyżej. Prawdziwy lekarz z powołania! 2 lata temu podjęłam leczenie u Doktora Mazurkiewicza i ani przez chwilę nie żałowałam tej decyzji. Pan Doktor trafnie diagnozuje, umiejętnie dobiera leki, spokojnie i dokładnie tłumaczy wszystko pacjentowi. Jestem pod wielkim wrażeniem Jego cierpliwości, życzliwości i zaangażowania. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile pacjent potrzebuje i nigdy nie spogląda na zegarek. W razie potrzeby mogłam liczyć na przesunięcie wizyty, a znajomą, ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Anita Chmielewska

Spacerowa 5
26-026 Morawica

Najwspanialszy lekarz jakiego znam! Pani Dr Chmielewska jest lekarzem który dobro pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Poświęca mu swój cenny czas najlepiej jak potrafi. Wspaniała Kobieta i lekarz... Eh długo by pisać w samych superlatywach. Po prostu człowiek o gołębim sercu. Pozdrawiam Pani Anito.
Opinia dodana przez: Tomasz G.

lekarz Izabela Niewiadomska-Marko

św. Katarzyny 1
34-400 Nowy Targ

Dzięki Pani Doktor powracam do zycia byłem w opłakanym stanie.Dobrze dobrane leki sprawiają ze jest coraz lepiej ,jestem bardzo wdzięczny polecam Ją kazdemu
Opinia dodana przez: Sylwek

lek. med. Jerzy Szablewski

Psychiatra, Neurolog

Gabinet Jerzy Szablewski
Górczewska 200A lok.24
Warszawa

Lekarz, u którego czuje się Człowiekiem a nie tylko głową, płucem czy jakąś tam jednostką chorobową. Spokojny, konkretny, potrafi rozmawiać bez używania zawodowego żargonu. Poprzez przedstawienie przynajmniej dwóch wariantów postepowania potrafi stworzyć wrażenie, że mam wpływ na terapię i to na co się wspólnie zdecydujemy jest bardziej "moje" a więc i łatwiejsze do wykonania.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Lubońska-Dobrzańska

NZOZ "GO - DENT" Godzisz Grzegorz
Miła 7B
40-467 Katowice

Świetna specjalistka, ciepła osoba, ludzka i pochylona nas pacjentem

Grażyna Rosiak

95-060 Brzeziny

W życiu nie spotkałam tak LUDZKIEGO lekarza, jeśli chodzi o psychiatrów. Dr Rosiak jako jedyna zajęła się mną, jako żoną poważnie chorego psychicznie człowieka. Mogłam na nią liczyć nawet wtedy, gdy mąż zaprzestał leczenia; gdy niemogłam się do niej zglosić osobiście z właśnej inicjatywy przychodziła do mnie do domu(bez żadnych opłat oczywiście). Mało tego, znając moją sytuację finansową potrafiła dać mi leki ZA DARMO. Polacem z całego serca, to anioł ...
Opinia dodana przez: efi007

dr n. med. Jerzy Tomaszewski

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

Rewelacyjny specjalista miły, sympatyczny i empatyczny . Doskonały pod każdym względem. Takich lekarzy jest niewielu. Polecam.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Janis Chrisidis

spsp zoz
76-200 Słupsk

Młody, bardzo kompetentny lekarz, niezmanierowany,dokładny i mający czas dla pacjenta. Polecam wszystkim chorym. Umie szybko postawić właściwą diagnozę. Uratował moją mamę. Mogę tylko podziękować.
Opinia dodana przez: Teresa
{'id': 27625, 'name': u'Nowy S\u0105cz'} Psychiatra dziecięcy
                                       mgr Grzegorz Strojny

mgr Grzegorz Strojny

Psychiatra dziecięcy, Psychoonkolog

"Dobre miejsce" - zespół psychologów i psychoterapeutów - Grzegorz Strojny
Grota Roweckiego 16a/3
Nowy Sącz

Pan Grzegorz jest wyrozumiałym i współpracującym terapeutą. Spotkania odbywały się w atmosferze zrozumienia i bezpieczeństwa. Dużym atutem jest usytuowanie gabinetu, które zapewnia anonimowość pacjenta. Terapeuta jest kompetentny, posiadający dużą wiedzę z psychologii oraz psychoterapii. Jest życzliwy i współodczuwający. Równocześnie koncentruje się na realnej pomocy i wyznaczonych celach terapii. Mimo, iż psychoterapia jest długą i czasami krętą drogą, dla zdecydowanych, którzy chcą podjąć trud jej przejścia polecam wybór uważnego i doświadczonego ...
Opinia dodana przez: Lhotse
Pani Doktor Psichatra Ewa Dominiczak , jest bardzo sympatyczną i miłą bardzo grzeczną i oddaną Paniądoktor , ja jak się uniej leczyłem do 2012 roku jest panią dokto bardzo żetelną i pomocną jakzawze do niej dokabinetu wchodziło to zawsze roz mawiała spacjętem jak on ię czuje czy niejest gorzej , zawsze jak wychodziłem odniej tobyłem podbudowany , polecam Panią doktor :-) :-) :-)
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Urszula Cieślak

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Aleja Wilanowska 43a
02-765 Warszawa

Jeśli ktoś cierpi na poważne zaburzenia nastrojów to Pani Doktor jest osobą, która naprawdę potrafi pomóc. Uczęszczam na terapię w placówce na Wilanowskiej w Warszawie. Kompetentna osoba, bardzo miła, słuchająca. Daje szansę, aby naprawdę pozytywnie się wygadać.
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Paweł Garnuszewski

ul. Podgórska 20
25-103 Kielce

Tez serdecznie polecam pana doktora Pawła Garnuszewskiego z poradni na Mickiewicza 4 w Kielcach (nie Podgórska - to jakiś błąd) , który jest cierpliwy i potrafi pomóc skutecznie. Jan Zuba
Opinia dodana przez: Jan Zuba

lekarz Krystyna Szula

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Rzeszowie
ul. Tadeusza Czackiego 2
35-051 Rzeszów

Z ręką na sercu polecam doktor Krystynę Szulę. Kompetencja , empatia , pomoc na najwyższym poziomie. Rzadko spotkać psychiatrę dziecięcą z tak wspaniałym podejściem do dziecka i tak zaangażowaną w każdy przypadek. Polecam!
Opinia dodana przez: Malina
Przemiła, bardzo rzeczowa i kompetentna. Wyciągnęła mnie z ciężkiej depresji. Zawsze dostępna i pomocna daje duże poczucie bezpieczeństwa. Bardzo polecam Panią Doktor!

lekarz Sławomir, Danecki

Zaborska 64
Oświęcim

Po pierwszej wizycie u pana doktora jestem bardzo zadowolona. Zalecone leki już działają, odczuwam zdecydowaną poprawę. Początkowo nie było najlepiej, ale po tyg wszystko się zmieniło. Pan doktor mówił że tak będzie.. Naprawdę jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Aleksandra
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psychiatra dziecięcy
                                       dr n. med. Lech Popiołek

dr n. med. Lech Popiołek

Psychiatra dziecięcy

Centrum Psychoterapii "Empatia"
ul. Szlak 8a/5
Kraków

Znam Pana Doktora z Oddziału Psychiatrii Dziecięcej szpitala na Strzeleckiej, pod którego opieką 2,5 roku był mój syn. Nie wyrażę słowami wdzięczności za pomoc jaką na tym oddziale otrzymaliśmy. Podejście Pana Doktora i do dziecka, i do załamanego rodzica wręcz niespotykane. Zarówno mój syn, jak i ja (!) otrzymaliśmy fachową pomoc i opiekę, z żadnym problemem nigdy nie zostaliśmy sami. Każda moja wątpliwość czy obawa zawsze była traktowana poważnie. Wielka ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Antoni Ferenc

Seksuolog, Psychiatra

Poliklinika MSZ
ul. Adama Mickiewicza 8
06-400 Ciechanów

Świetny fachowiec, a przy tym dobry, ciepły człowiek! O takich jak On mówi się "lekarz z powołania".
{'id': 10987, 'name': u'Radom'} Psychiatra
                                       lekarz Katarzyna Dziwisz

lekarz Katarzyna Dziwisz

Radomedica
Olsztyńska 39/2
Radom

Lekarz godny polecenia. Pani dr bardzo konkretna, z wyczuciem pacjenta. Nie patrzy na zegarek podczas wizyty. Chodzę do Pani dr zarówno z przeziębieniem syna jak i z dziadkiem ze sprawami psychiatrycznymi.
Opinia dodana przez: Monika